Choď na obsah Choď na menu
 


NOVINKY

 

 

 

 

 

 

22.8.2011

V takýto dátum by sa hodilo zrekapitulovat prázdniny, takže začnime pekne poporiadku. Prázdniny sme začali pretekmi a následne táborom v Jaklovciach, v klube Severan. Preteky nedopadli najhoršie, teda aspoň sme sa nediskli vo všetkých behoch . Tu sú výsledky:

 

Sobota (2.7.)

Agility - 9. miesto / 1 odmietnutie / 1 chyba / 42,59s - 3,73m/s

Jumping - 7. miesto / 1 odmietnutie / 31,15s - 3,76m/s

SA2 - dis

 

Nedela (3.7.)

Agility - 7. miesto / 1 odmietnutie / 39,65s - 4,11m/s

Jumping - dis

SA2 - dis

 

Ďalej, zúčastnili sme sa kvalifikačných pretekov na Šintave a tam to už nebolo také slávne. Ako som spomínala v minulom príspevku, nádej zomiera posledná, no bohužial v našom prípade kvalifikácie na MS Lievin sme ju už dáávno pochovali, po tom, čo sme nezabehli ani jeden z kvalifikačných behov na druhých a zároveň posledných kvalifikačných pretekoch. Takže umiestnenie v kvalifikácii bolo pre nás posledné miesto s výslednými 14 bodmi . Tak sme sa predviedli. Zato skúšky, ktoré pre nás neboli tak podstatné vtedy, sme zabehli výborne, samozrejme, nebolo by to ono, keby v každej skúške nezhodil po 1 tyčke, raz prvá, druhý raz posledná. Ale v nedeľu sme mali suverénne najlepší čas .  Toto sú výsledky:

 

Sobota (9.7.)

Agility - dis

Jumping - dis

SA2 - 4. miesto / 1 chyba / 36,30s - 4,63m/s

 

Nedela (10.7.)

Agility - dis

Jumping - dis

SA2 - 5. miesto / 1 chyba / 39,67s - 4,54m/s

 

Po Šintave sme 2 týždne trénovali a oddychovali, pripravovali sa na ďalší prepadák, toť EO. Výsledky ani písať nemusím, bol to 4x dis . Tak si vravím, že je aj lepšie, že neideme šaškovať na MS. Možno sa to jedného dňa spraví.

 

Tak sme si ďalší víkend dali pokoj s agility a vybrali sme sa splavovať vody Dunaja. Naša 3-členná posádka, ja, bratranec a pes, sa nalodila dňa 5.8. 2011 o 8:00am po poskladaní nášho 25-ročného kajaku na pokojné vody Moravy v DNV. Po niekoľkých minútach plavby sme sa dostali k ústiu Moravy do Dunaja a tu sa začala naša strastiplná cesta do Štúrova. Ale to je už iný príbeh.

 

Ďalší víkend sa konal náš Pedigree pretek s názvom SNP, na ktorom sme nemohli chýbať. Znova sme si mimoriadne užívali neskutočne perfektnú atmosféru Kamenného mlynu, čo hádam ani spomínať nemusím, keďže toto je už dávno známa vec  . A musím povedať, že som nebola ani až tak nespokojná s našimi výsledkami. Nejaké behy sme dobehli, iné nie, ale v celku hodnotím naśe výkony kladne . Tu to je:

 

Sobota (13.8.)

Agility - dis

Jumping - dis

SA2 - dis

Družstvá - 7. miesto / 1 chyba / 38,10s

V družstve sme boli s dvoma teriermi z čoho jeden mal dis a druhý dobehol nádherný čistý beh.

 

Nedela (14.8.)

Agility - dis

Jumping - 3. miesto / 34,02s - 4,94m/s

SA2 - dis

Finále - dis

 

Hneď deň na to ako sme sa vrátili z Kamenného mlynu sme zbalili kufre a odcestovali na Liptov pozdravit starých rodičov a Tatry. Hladali sme huby, čučoriedky a iné lesné plody, prechádzali po lesoch a obdivovali krásy tamojších hôr a jedného dňa sme sa vybrali na Kriváň. To bol neopísatelný zážitok. Krásny výlet, ešte krajšie prostredie a ten výhľad z vrchu Kriváňa nemal chybu. Nugi mal tiež zážitok. Skaly boli pri vrchole tak veľké, že sme ho museli kúsok vyniesť. Ten mal dosť keď sme sa vrátili. Až som mala strach ako o 2 dni zvládne MSR. Ale moje obavy boli zbytočné.

 

Nasledujúci víkend sme zamierili do Nitri na MSR, kde sa bežali 4 behy, z toho 2 za jednotlivcov a 2 za družstvá. Družstvo bolo rovnaké ako na SNP a podobne to aj dopadlo. Tara s Veronikou zabehli 2 krásne čisté behy a ja s Nugetom sme zabehli raz s jedným odmietnutím, druhý raz s dvoma, ale vyskytol sa tam jeden dis od posledného teriéra, ktorý nám zmaril šance na bedňu. Nebyť toho disku boli by sme 2. Nevadí, nabudúce to bude lepšie. Ja som hlavne rada, že sme vôbec nejaké behy dobehli, len nechápem prečo tak nebeháme aj za jednotlivcov .

 

Tak a na záver prázdnin sa ešte chystáme na jachtu do Chorvátska užiť si trochu mora. Zdar kapitán Nuget! 

 

24.6.2011

Tak znova po dlhej odmlke nejaká tá aktualizácia . V dávno minulých dňoch sme absolvovali nejaké tie preteky. Výsledky nie sú bohvie aké, ale sranda bola, ako vždy . Za posledné dni sme zažili aj najväčší prepadák, čo sa pretekov týka a to 7x disk , ale ako sa vraví, treba padnúť na úplné dno, aby sa dalo znovu odraziť, tak verme v lepšie výsledky . V kvalifikácii tiež nie sme na tom najlepšie (14 bodov z 86 čo nám stačí len na posledné miesto z veľkým bodovým rozdielom na pretekára pred nami), ale zázraky sa dejú, čím chcem nenápadne naznačiť, že nádej umiera posledná, takže ešte máme nejakú tú šancu . A samozrejme, kým nás agility baví, nie je čo riešiť. Majstrovstvá nemajstrovstvá behať budeme ďalej . A keď už sme pri tom, reprezentovať Slovensko budeme aj tak, a to na EO . Tým by som ukončila ďalšiu zo sporadických aktualizácii . Samozrejme dúfam, ako v každej z noviniek, že aj toto sa zlepší a aktualizovať budem častejšie .

 

8.6. 2011

Dnes Nugíšek oslávil svoje 4. narodeniny. GRATULUJEM  !!!

Vo fotogalerii budú fotky z oslavy . Za kvalitu sa dopredu ospravedlňujem, ale k dispozícii nebolo nič lepšie, ako nie zrovna kvalitný foťák na mobile .

 

22.2.2011

Tak teda ako som sĺúbila, dopĺňam výsledky z Rakúska a je to nečakane 2x disk . No bolo to naše prvé stretnutie s prekážkami po vyše štvrť roku, tak nemôžeme byť nároční a čakať, že to dopadne lepšie. Ale sľubujem, nabudúce sa budem viac snažiť a hádam už aspoň dobehneme .

 

12.2.2011

Už sme sa konečne zobudili po dlhom zimnom spánku, takže možno aj pár noviniek pribudne . Vo véééľmi skrátenej verzii posledného pol roka (príčinou je príliš krátka alebo zaplnená pamäť ): pár pretekov, tréningov, prechádzok, žiadne fotky a iné dokumentačné materiály.

Počas zimného obdobia sme si odpočinuli a hádam sa mi už bude viac dariť častejšie aktualizovať túto stránku . Čo mi pripomína že toto je prvý príspevok v novom roku 2011, tak vám želám

 VŠETKO DOBRÉ DO NOVÉHO ROKU!

A na záver niečo skutočne aktuálne . S Nugušom sme sa prihlásili do kvalifikácie na EO a MS 2011, a teda aj na oba kvalifikačné preteky. Najbližšie preteky na ktoré sa chystáme sú 20.2. v Rakúsku, tak sa pokúsim byť natoľko zodpovedná a zapíšem si ako sme dopadli, a následne to napíšem aj sem  . A posledná vec: v galérii pribudlo zopár nových fotiek z dnešnej prechádzky na Sandbergu.

 

4.8.2010

Zase som zanedbala doplňovanie informácii, ale mám aj ospravedlnenie, ktorým je hektický mesiac a plno zážitkov o ktoré sa teraz s vami podelím 

 

5. - 6.6.2010

Ako už býva zvykom aj tento rok sa v tomto dátume konali naše preteky Cup Mania. A rovnako ako každý rok aj tento nám počasie perfektne prialo oba dni pretekov. Dobrá nalada a pekné výkony sú samozrejmosťou. tak sa pozrime na tie naše:

 

 

Sobota (5.6.)

Agility open – dis

Jumping – 12. miesto / 1 chyba / 31,61s – 4,43 m/s

SA2 – 6. miesto / 1 chyba / 39,53 – 3,42 m/s

 

Nedela (6.6.)

Agility open – 6. miesto / 1 chyba / 33,31s – 4,62 m/s

Jumping – dis

SA2 – dis

 

 

 

 

 

 

Zvyšok mesiaca sme poctivo trénovali, robili ukážky a učili sa do školy .  A ďalší mesiac sa niesol v tomto znamení:

 

 

3. - 4.7.2010

Tento výkend sme sa odviezli na preteky na ďaleký východ do Jakloviec . Preteky boli perfektné a nálada sa niesla v podobnom duchu. Ale ako inak by to mohlo byť, keď sa na preteky dovalia "Pedigráci"? No naše výkony také už slávne neboli. K tým len toľko .

 

 

5. - 8.7. 2010

V tomto čase sme pokračovali v našich víkendových radovánkach táborom u klubu Severan. K tomuto len stručne: bolo perfektne, zatrénovali sme si pod velením Domči (veľká vďaka hlavne za trpezlivosť so mnou - tento týždeň boli moje výkony horšie než zlé ) zabavili sme sa ako na cvičáku tak na chate a jednoducho skvelé prázdniny.

 

 

9. - 25.7. 2010

Tu sme sa už vyvaľovali pri mori a užívali si Chorváckeho slniečka . O tomto čase povedia viac fotky, ktoré onedlho nájdete v galérii 

 

 

30.7. - 1.8. 2010

Čas strávený na vode. Boli sme na splave a rovnako aj o tomto výlete viac povedia fotky, ako by sa dalo vyjadriť slovami

 

 

Tak to je zatiaľ odo mňa všetko. Snáď sa čoskoro ozvem s ďalšími novinkami a zrejme ich bude dosť lebo plánujem kopec akcií, o ktorých neskôr napíšem .

 

8.6.2010

!!!Dnešním dňom dovŕšil Nugi 3 roky. GRATULUJEM !!!

Foto torty pridám do galérie :)

 

26.5.2010

A máme tu ďalšiu aktualizáciu. Za ten mesiac sa udialo v celku dosť vecí tak mám čo dopisovať :)

 

1. - 2.5.2010

Tento víkend sa konali MSR, na ktorých sme samozrejme nemohli chýbať. V sobotu sa nám nejak nedarilo, keďže sme sa hneď prvý beh diskli, tak ako jednotlivci sme už nemali šancu, ale o to viac sme sa snažili v nedeľu. Zato za družstvá sme odbehli celkom dobre, vzhľadom k tomu že sme sa nediski :D. Mali sme 2 odmietnutia a jednu chybu. A v neďeľu to šlo takto: družstvá 2 odmietnutia a jednotlivci podobne - ach tie naše tuneli... Tieto behy nás, ale postavili na stupienok víťazov za družstvá. Boli sme 3. :)

 

Sem by som ešte doplnila videá od Romana

sobota: http://www.youtube.com/watch?v=ehPD5Eavi98

nedeľa: http://www.youtube.com/watch?v=8CuimorSh2E

 

Tak a teraz poďme na historický prevrat v našej skromnej agility kariére - tento víkend.

22. - 23.5.2010

Tento víkend bol neskutočne úspešný, ako som už vyššie uviedla. Takže, boli sme v Kladne na preteku zvanom Jahodový pohár. V sobotu sa behali 4 behy a začínalo sa jumpingom. Keďže to bol prvý beh asi som ešte nebola riadne zobudená a teda sme sa diskli :/. Ale to bola prvá a zároveň posledná diskvalifikácia na týchto pretekoch. pokračovalo sa otvoreným behom, ktorý sme dobehli čisto a tak sme si vyslúžili prvé miesto. No a z tohoto úspechu som bola tak mimo, že súšku ktorá sa behala po tom som trošku dosť vypustila a tak sme lietali...Načo čakať na hojdačku kým sa preklopí keď môžu byť letecké dni? A na kladine načo zostať na zóne? A posledná chyba bola v slalome do ktorého tak vletel že nestihol vytočiť zákrutu do 3. tyčky... No napriek týmto chybám boli iba 2 týmy od nás lepšie. Tak sme získali 3. miesto. Ďalší beh už bol posledný, a to finálový. Tento beh sme dobehli s jedným odmietnutím - zas tunel... Ale inak sme ho dobehli veľmi dobre a umiestnili sme sa na znova na 3. mieste :)

V nedeľu sa behali už len 2 skúšky, tak sme si na nich dali záležať a to sa odrazilo aj na výsledkoch. V oboch skúškach sme boli prví, teda v súčtoch sme boli na tom prvom mieste :)

Teraz v skratke:

sobota

Jumping: dis

Open: čistý beh 1. miesto

Skúška A2: 15 trestných - 3 chyby, 3. miesto

Finále: 5 trestných - 1 odmietnutie, 3. miesto

 

nedeľa

1. Skúška A2: čistý beh, 1. miesto

2. Skúška A2: čistý beh, 1. miesto

 

Aj sem doplnim videa z víkendu ktoré nám natáčala Saška

jumping: http://www.youtube.com/watch?v=k4CjYr26KMM

open: http://www.youtube.com/watch?v=MDfwym8iSy8

skúška A2 z nedele: http://www.youtube.com/watch?v=U7rGgUnk4gA

finále: http://www.youtube.com/watch?v=I-HO6kLvano

 

Ešte nám Zuzo nafotila pár fotiek http://zuzo.rajce.idnes.cz/Kladno_2010/#album a zopár z nich dám aj do albumu.

O víkende v Kladne sa dočítate aj na našej klubovej stránke http://www.agility-pedigree.sk/index.php?mact=News,cntnt01,detail,0&cntnt01articleid=25&cntnt01returnid=56

 

27.4.2010

 

 

 

 

 

 

 

 

Tak v Cífery (24. - 25.4.) sa nám celkom darilo. Na začiatok spomeniem, že sme prestúpili do kategórie A2 a v sobotu sme teda vyhrali 3. miesto v A2 skúške a dokonca sme mali len 5 trestných bodov, čiže sme to zabehli na výbornú  . A v nedeľu sme zabehli náš prvý čistý beh (pokiaľ sa nerátajú tri skúšky na cvičáku) a stali sme sa vicemajstrami Slovenska 1. FCI skupiny (nikto nemusí vedieť že počet zúčastnených v kategórii small bol 2 ). Zo soboty nám Roman natočil videá z behov, tak tu sú:

agility open: http://www.youtube.com/watch?v=AOELnWsxn9k

skúška A2: http://www.youtube.com/watch?v=7K4cTPZZM00

agility jumping: http://www.youtube.com/watch?v=g8EVhaMK1MI

 

23.4.2010

Pridala som pár Nugetkových foto od chovateľky čo som našla v počítači pri "upratovaní". A mimo iného, chystáme sa na preteky do Cífera, tak uvidíme čo to dá 

 

6.4.2010

Tak, máme za sebou veľkonočné prázdniny, ktoré sme si patrične užili na cvičáku, ale aj mimo neho.

 

1.4.2010

Na deň bláznov sme sa rozhodli vyraziť na prechádzku so šeltiakom Shemim a kóliou Corliss  Poprechádzali sme sa po Sandbergu a odfotili zopár fotiek

 

2. - 4.4.2010

Tieto dni sme si riadne zatrénovali a tiež sa dobre zabavili na cvičáku . A máme to zdokumentované aj na fotkách, ktoré fotili Lucia (pozri sem: http://www.yorkshireterrier.eu/yorkshire-terrier/Agility/Velka+Noc) a Roman (pozri sem: http://www.noske.sk/agility/cvicak03042010/) Zopár z nich je v galérii.

 

26.3.2010

A ešte ďalšia vec čo som zabudla pred pár dňami spomenúť je, že sme boli na ďalšej túre, ale to ešte 14.3.2010. Znovu som mala Corliss do záprahu a trasa bola z Kamzíka do DNV (22km). Keby ste chceli vedieť viac zaujímavostí okolo túry, tak čítajte na stránke http://aisling-agam.sk/hiking.php?lang=sk#2010-03-14kamzik-dnv

Z tohoto výletu sú už aj fotky v galérii.

 

21.3.2010

Tak tu máme dalšiu aktualizaciu. Včera sme znovu zavítali do Korneuburgu na pretek. Tentoraz nás-Pedigrákov bolo pomenej ale aj tak to pre nás dopadlo dosť dobre. Open - dis, skúška - 2 odmietnutia ale 3. miesto :D...ako vzdy, to by sme neboli my, keby sme za jeden deň dobehli všetky behy :D...ako sme dopadli detailnejšie upresním časom.

 

Dnes sme mali na cvičáku skúšky a som s tým maximálne spokojná. Dobehli sme 3 skúšky zo 4 a to všetky bez chyby. Doteraz nechápem ako sa to mohlo stať :D Nugíšek sa stráášne snažil a doťahoval aj moje chyby, napr. keď som sa nestihla pretočiť, on si krásne šiel ďalej svoju dráhu a vôbec neprotestoval...A keďže sme splnili podmienku jednu čistú skúšku, ideme na MSR  (presnejšie detaily o skúškach pridám tak isto časom)

 

18.2.2010

 

Zase som dlhšie neaktualizovala, tak treba doplniť informácie:

 

  

14.2.2010 

Ako je nižšie písané rozhodla som sa, že začneme "dogtrekkingovať". A tak sme sa vybrali na našu v poradí druhú túru, kde trasu cesty vyberala Peťa (www.aislingagam.collie.sk) a v menšej skupinke sme sa vybrali na strastiplnú cestu, o ktorej sa viac dočítate na Petinej stránke. Keďže výstroj som objednala iba nedávno a ešte ju nemám, znovu som si ju požičla od Márie a tentoraz aj Corliss . Mala som najkrajší záprah. Môžete to posúdiť sami tu http://aislingagam.rajce.idnes.cz/14.10.2010_tura_Raca_-_Pajstun_-_Zahorska_Bystrica/ , a niekoľko fotiek dám aj do galérie.

 

Domov sme sa vrátili už potme a úúúplne zničení. Bolo super, a napriek tomu, že som ten deň myslela, že sa na nič podobné už vživote nedám, rozhodla som sa pokračovať . Ešte neviem kedy a kde, ale príležitosť sa vždy nájde...

 

 

13.2.2010

Dnes sme si zbehli na pretek do Korneuburgu  a keďže naša úspešnosť je dobehnúť 1 beh z 3 a túto sobotu boli iba 2 behy, viete si predstaviť ako sme dopadli . Nugi bol celý natešený, že po tak dlhej dobe zas vidí prekážky a aj obsedieť na štarte mu robilo problém. Napriek tomu, som to znovu a ako vždy bola ja, kto to pokazil. V prvom prípade som ho nečakala a on skočil skočku aj späť - nemal čas na nejaké obchádzanie keď som mu chcela utiecť. V druhom prípade Nugi odhalil strašnú pravdu: ja som ho chudáka poslala do tunela a znova som mu chcela zdrhnúť. A tak isto - znovu neúspešne. Nedal sa oklamať a zastavil tesne pred tunelom s víťazoslávnym úsmevom na ksichtíku a to v oboch prípadoch . Spolu s odmietnutím na slalome sme mali dis... Tak teraz stručne:

 

SA1: dis

open: dis

 

A takto sme si užívali celé preteky...Nugi si užíval, že má zas svoje milované prekážky a ja som si užívala peknú atmosféru našich prvých tohtoročných a tiež  zimných pretekov vôbec 

 

 

30.1.2010

Tento deň sme podporili svojou prítomnosťou už aj tak hojný počet účastníkov stretnutia klubu priatelov turistiky so psom. Pri tejto príležitosti som si požičala dogtrekkingovú výstroj od Márie (www.dunmairi.collie.sk).

Tu ma dogtrekking veľmi zaujal, a tak som sa rozhodla, že aj mi si kúpime výstroj a v zimných mesiacoch bez agility budeme rozvíjať túto aktivitu 

 

9.12.2009 

5.-6.12.2009 sme boli na výstave v Nitre robiť  ukážky agility. Bolo nám, ako vždy veselo a Lucia (www.yorkshireterrier.eu) nám to aj zdokumentovala na fotkách, ktoré si môžete pozrieť na jej stránkach. Niekoľko fotiek kde je Nuget pridám aj do galérie . Pridám aj fotky z Kameňáku (Cup mania 2009) aj keď sú už vyše pol roka staré a tiež zopár dalších foto (keď už mám konečne raz čas ).

 

17.10.2009

 

OJ!! Ako dlho som už neaktualizovala stránky...To treba napraviť!! Tak teda zrekapitulujem posledné štyri mesiace...Veľa sa toho neudialo, ale aj tak...Dajme tomu že staré novinky (viac podrobností si nepamätám) :

 

15.-16.8. Pretek v Korneuburgu

 

Sobota (15.8.)

SA1: 7. miesto / 2 odmietnutia + 1 chyba / 74,88s

open: dis

jumping: dis

 

Nedeľa (16.8.)

SA1: 3. miesto / 1 chyba / 47,02s

open: dis

jumping: dis

 

A tým sme preteky ukončili až doteraz lebo Nugi si zranil nohu a boli sme vyradení na mesiac a pol, ktorý sa nám už kráti a utorok sa chystáme na tréning (ak bude)...Ďalší pretek plánujem už čo najskôr (teda aj podľa toho ako nám to utorok pôjde)...

 

Iné novinky ani veľmi nie sú... Iba ak, že za ten mesiac agility nečinnosti sme si zopakovali cviky ako napríklad sadni, vstaň, k nohe, ku mne a tak podobne a čakalo ma nepekné prekvapenie - Nugi už skoro všetko zabudol (alebo sa mu iba nechcelo)...

 

Chcela som ísť pozrieť aj na svetovú výstavu vo štvrtok ale podarilo sa len cez výkend (a sakra, škola!!)... No...tam keď som sa chcela niekam dostať, bolo treba použiť lakte ... Ale bola som milo prekvapená koľko stánkov tam malo rôzne predmety so šeltičkami (aj som si zopár blbostí kúpila) 

 

8.6.2009

 

 !!!NUGUŠKO OSLÁVIL SVOJE 2. NARODENINY!!!

 

Tento výkend (6.-7.6.2009) sme odštartovali našu agility kariéru (ako som už nižšie spomínala) a darilo sa nám veeľmi dobre. Síce sme oba dni dobehli len jeden z 3 behov aj tak to bolo skvelé. Bola tam úžasná atmosféra a aj pekné počasie. S naším prvým pretekom som absolútne spokojná. :)

 

sobota

SA1: dis

jumping: dis

agility open: 15. miesto / 1 odmietnutie + 3 chyby / 46,92s

 

 nedeľa

SA1: 3. miesto / 2 chyby / 37,96s (najlepší čas)

jumping: dis

agility open: dis 

 

 

3.6.2009

Tak tento výkend s Nugetkom odštartujeme našu agiliťácku karieru. Ideme na pretek do Kamenného Mlyna, ktorý usporiadáva náš klub Pedigree. Bude to náš prvý oficiálny pretek a veľmi sa tam tešíme :D

 

 

30.5.2009

 V poslednej dobe s Nuguškom trochu trénujeme kondičku. Chodíme (aj s mojím bratrancom) bicyklovať na Devín pod hrad (cca 10km) a naspäť, alebo behať do Waitovho lomu (cca 5km). Nuguško má čoraz väčšiu kondičku (ale teraz sa mi už vôbec nepodarí unaviť ho), no so mnou to až také dobré nie je :)

 

 

 17.5.2009

Tento výkend boli celodenné tréningy pre členov. A keďže som nevedela, že len pre členov, dotrepala som sa tam tiež. A teda keď sme už prišli, tak sme si povedali, že nejakú tú hodinu pobudneme a pôjdeme. Nakoniec sme sa túto sobotu stali členmi a pravdepodobne pôjdeme na náš prvý oficiálny pretek na Kamenný mlyn :D

 

 

10.5.2009

Tento výkend sme boli pozrieť a pomôcť do bratislavskej incheby na preteku klubu Pedigree...Boli sme tam v sobotu aj v nedelu a nakoniec sme si doniesli z výstavy úlovok v podobe obojku a vodítka :D

 

 

3.5.2009

Konečne som sa tento výkend pustila do robenia stránok a už sú ako tak dokončené a tak vyhlasujem oficiálne spustenie :D

Novinky aj ďalšie veci sa budú časom dopĺňať...

 

 

22.3.2009 

Cez tento výkend sme boli pozret na deň otvorených dverí v klube agility Pedigree. Nuguško bol rád, že si zas po dlhom čase zabehal :D. Po tomto výkende som sa rozhodla, že budeme v agility s Nugim pokračovať v Pedigree zatial ako čakatelia na členstvo :)

 

 

29.1.2009

Boli sme na výstave v Trenčíne a prihlásili sme sa na Junior Handling. Dopadlo to nečakane dobre vzhľadom na to, že sme boli na Junior Handlingu 2x celkove. Aj keď bol Nugi unavený po celom dni výstavy a nechcel stáť (ale celkom pekne chodil :D) sme skončili na 3. mieste :)